Wycieczki jednodniowe w Polsce

Wycieczki jednodniowe PolskaNieustannie jesteśmy pytani: "Czy touroperator City Tours organizuje w ogóle zwiedzanie autokarem poza obszar miasta?". Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak! To, że w nazwie mamy angielskie słowo "city" ("miasto"), oznacza tylko, że specjalizujemy się w organizacji takich wycieczek, które odbywają się w mieście lub się z niego rozpoczynają. To obejmuje więc także jednodniowe wycieczki autokarowe po okolicach polskich miast, jak również w wiejskie regiony całej Europy.

Także w Polsce touroperator City Tours oferuje liczne wycieczki jednodniowe do interesujących atrakcji turystycznych, zlokalizowanych w okolicach głównych polskich miast. Każda wycieczka jest przy tym planowana przy uwzględnieniu zainteresowań danego klienta lub grupy turystycznej i jest wyłączną wycieczką tylko dla danej grupy. Zasadniczo poprzez City Tours Polska mogą Państwo zamówić wycieczki jednodniowe do każdego wybranego miejsca w Polsce, przy czym w zależności od środka transportu i czasu trwania wycieczki dokonujemy następującego podziału:

Podział według rodzaju pojazdu

Podział według czasu trwania wycieczki

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa także wycieczki kilkudniowe na przykład z takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań i innych w całej Polsce.

Są Państwo zainteresowani wycieczką w Polsce? Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat możliwości organizacji indywidualnej wycieczki autokarem lub busem w Polsce? A może są już Państwo zdecydowani zarezerwować półdniową lub całodniową wycieczkę? W każdym razie zespół touroperatora City Tours Polska będzie się bardzo cieszyć z wiadomości wysłanych pod: !