Wynajem autokarów w Polsce

Wynajem autokarów PolskaPolska spółka córka autriackiego touroperatora City Tours umożliwia grupom wycieczkowym szybki i prosty wynajem autokarów z kierowcą w Polsce. Nie ważne, czy szukają Państwo autokaru, aby przewieźć grupę w obrębie jednego miasta (np. Warszawy albo Krakowa, przetransportować z lub na lotnisko (np. na lotnisko w Gdańsku), czy chcą Państwo zorganizować objazdową wycieczkę po mieście lub jego okolicach (np. Poznania lub Wrocławia): City Tours Polska z przyjemnością zorganizuje dla Państwa odpowiedni autokar do przewozu osób i na wycieczki w całej Polsce.

City Tours Polska wraz ze starannie wybranymi przewoźnikami z całej Polski oferuje m. in. autokary z kierowcą na następujące podróże:

Jeżeli chcą Państwo wynająć autokar w Polsce, zespół City Tours Polska będzie się bardzo cieszyć z Państwa zapytań. Mogą Państwo kontaktować się z nami pod adresem: , podając szczegóły transportu osób lub wycieczki autokarowej po wybranym mieście. Z przyjemnością doradzimy Państwu we wszystkich sprawach związanych z wynajmem autokarów w Polsce i przygotujemy indywidualną ofertę wynajmu autokaru!