Wynajem busów w Polsce

Wynajem busów Polska W City Tours Polska, polskiej spółce córce touroperatora City Tours, mogą Państwo nie tylko wynająć autokary, ale także zamówić odpowiednie dla Państwa wycieczek i przewozów minibusy z kierowcą. Pośredniczymy między innymi w wynajmie komfortowych busów do przewozu osób na obszarze Krakowa i Wrocławia, jak również do transferów lotniskowych z i na gdańskie i poznańskie lotnisko. W City Tours Polska małe grupy wycieczkowe mogą także wynająć busy na wycieczki po Warszawie, do przewozu osób w całej Polsce oraz do międzynarodowego transportu osobowego.

Jeżeli grupa wycieczkowa liczy do ośmiu osób, City Tours Polska poleca wynajem małego busa z kierowcą zamiast dużego autokaru. Nasze mikrobusy nadają się między innymi do następujących rodzajów podróży w Polsce:

Czy Państwa grupa jest wystarczająco mała i czy przekonaliśmy Państwa o zaletach zwiedzania, wycieczki minibusem lub przewozu osób minibusem? Jeżeli tak, to będziemy się bardzo cieszyć, jeżeli prześlą nam Państwo swoje zapytania pod adresem . Nasz zespół z przyjemnością udzieli wszystkich informacji dotyczących zamówienia wycieczek i przewozów w Polsce!