Wycieczki ze zwiedzaniem w Polsce

Busrundfahrten PolenSpośród wielu różnych sposobów odkrywania obcego miasta, wciąż największym powodzeniem cieszy się zwiedzanie autokarem. Żaden spacer po mieście, żadna przejażdżka bryczką, żaden lot nad miastem nie dadzą takiej możliwości szybkiego otrzymania pełnego obrazu miasta, poznania jego historii i zabytków, jak wycieczka autokarem ze zwiedzaniem wraz z profesjonalnym przewodnikiem. Jako dawne biuro usług przewodnickich City Tours Polska wie dobrze, że zwiedzanie autokarem musi być: zajmujące, a jednocześnie pouczające, różnorodne, ale nie przeładowane.

We współpracy z wieloma profesjonalnymi przewodnikami z całej Polski City Tours Polska oferuje szeroką gamę tras wycieczek w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i w innych polskich miastach. W programie wycieczek ze zwiedzaniem znajdą Państwo, w zależności od cech danego miasta, między innymi wycieczki o następującej tematyce:

Są Państwo zainteresowani rezerwacją zwiedzania autokarem w jednym z polskich miast? Chcą Państwo skorzystać z doświadczenia naszych profesjonalnych przewodników i pilotów wycieczek, aby autokarem lub minibusem odkryć najważniejsze zabytki wybranego miasta lub poznać konkretny rozdzał z historii miasta i kultury w możliwie szybki i oszczędny sposób? Jeżeli tak, to będziemy się bardzo cieszyć z zapytania, wysłanego na adres . Ponad to: touroperator City Tours Polska oferuje nie tylko wycieczki ze zwiedzaniem autokarami i busami, ale specjalnie dla klientów indywidualnych, rodzin i małych grup także dorożką lub samochodem osobowym z szoferem!