Menu dla grup w Polsce

Gruppenmenüs PolenTradycyjna polska kuchnia ma wiele do zaoferowania: zaczynając od pierogów, aż po żurek podawany w chlebie - wybierając się do tradycyjnej polskiej restauracji należy przygotować się na wiele smacznych niespodzianek. Jednak planując np. kilkudniową wycieczkę autokarowąpo Polsce, jak można mieć pewność, że znajdzie się miejsce do zjedzenia smacznego posiłku bez przepłacania za niego? Najprostszym rozwiązaniem jest pozostawienie tego razem z resztą organizacji wycieczki fachowemu zespołowi lokalnego touroperatora!

Dzięki City Tours Polska, spółce córce działającego w wielu krajach touroperatora City Tours, mogą Państwo zarezerwować posiłek dla swojej grupy w najlepszych polskich restauracjach i kawiarniach w korzystnych cenach - szczególnie wtedy, gdy zlecą Państwo firmie City Tours Polska organizację swojej kilkudniowej lub jednodniowej wycieczki, jak również jako pojedyńczą usługę, nie rezerwując innych usług turystycznych w City Tours.

W City Tours Polska mają Państwo wybór pomiędzy następującymi rodzajami posiłków dla grup w restauracjach i lokalach w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i innych miastach w Polsce:

Potrzebują Państwo posiłku dla grupy w trakcie pobytu w jednym z polskich miast? City Tours Polska z przyjemnością zaaranżuje dla Państwa odpowiednie menu w restauracjach i kawiarniach w całej Polsce. Czekamy na Państwa zapytania pod adresem i z chęcią Państwu doradzimy!