Przewóz osób w Polsce

Przewóz osób Polska Jedną z głównych specjalności touroperatora City Tours jest organizacja przewozu osób autokarami i busami z kierowcą w całej Europie. Z tego względu dzięki zdobytemu know-how i szerokim kompetencjom, także spółka córka City Tours Polska zajmuje się pośrednictwem w wynajmie odpowiednich pojazdów z kierowcą do każdego rodzaju transportu osób w Polsce, jak również do przewozu osób z Polski do wszystkich państw Europy i z całej Europy do Polski. Wszystkie zamówienia transportu osób w Polsce są przy tym realizowane nie przez biuro City Tours Polska w Krakowie, lecz poprzez centralę wynajmu autokarów City Tours w Wiedniu (Austria): dzięki czemu podróżny może skorzystać z całodobowego, wysoko wydajnego systemu rezerwacji, który został wypracowany przez City Tours na podstawie wielu lat doświadczeń. Przewozy osób w Polsce są oczywiście realizowane przez lokalnych przewoźników.

City Tours Polska oferuje między innymi następujące rodzaje transportu osób w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i wszędzie indziej w Polsce:

Bliższych informacji dotyczących przewozów, oferowanych przez City Tours Polska, z przyjemnością udzieli nasz zespół pod adresem . Będziemy się bardzo cieszyć, mogąc zorganizować Państwa transport. Z góry gwarantujemy staranną i niezawodną realizację Państwa zamówienia i czekamy na Państwa zapytania!