Przewodnicy

Przewodnicy PolskaDziałający w całej Europie touroperator City Tours, w przeciwieństwie do większości touroperatorów, powstał z dawnej agencji usług turystycznych. Stąd też wiemy dobrze, jak ważny jest dobry przewodnik, aby cała wycieczka się udała: przewodnik jest często jednym ogniwem łączącym podróżnych z miejscową ludnością ew. kulturą. Jest on ambasadorem swojego kraju i nie tylko daje objaśnienia do zabytków, znajdujących się u celu podróży, ale także umożliwia wgląd w zwyczaje kulturowe w miejscu spędzania urlopu i ułatwia zrozumienie regionalnych i narodowych osobliwości.

Przewodnicy muszą z reguły posiadać szeroką wiedzę o swoim kraju i mieście. Ale City Tours Polska przy wyborze odpowiednich przewodników, którzy oprowadzają po mieście, muzeum lub towarzyszą w wycieczce po okolicach, nie kieruje się tylko wiedzą kulturowo-historyczną: równie ważne jest dla nas, żeby nasi przewodnicy byli w stanie łączyć ciekawe informacje z zajmującymi anegdotkami, tak aby zaoferować podróżnym jak najprzyjemniejsze przeżycie kulturowe. Dlatego sprawdzamy regularnie nie tylko wiedzę i znajomość języków obcych naszych przewodników w Polsce, ale także ich retorykę i - z pomocą informacji zwrotnych, jakie otrzymujemy od naszych klientów - ich oddziaływanie na słuchaczy pod względem przyjemności, jakie daje uczestnictwo w oprowadzaniu każdego rodzaju.

Z City Tours Polska mogą być Państwo pewni, że na miejscu znajdą Państwo odpowiedniego dla danego miejsca i dla danej grupy przewodnika. U nas mogą Państwo zamówić przewodnika na następujące wycieczki w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań i Gdańsk jak również w innych miejscach w całej Polsce:

Czy przekonaliśmy Państwa o zasadności skorzystania z usług przewodnika w trakcie Państwa wycieczki? Czy chcieliby Państwo otrzymać indywidualną ofertę na oprowadzanie po mieście, muzeum, zwiedzanie miasta autokarem lub wycieczkę w towarzystwie profesjonalnego przewodnika? Touroperator City Tours będzie cieszyć się z Państwa zapytań pod adresem . Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oprowadzania każdego rodzaju w Polsce i zapewnimy odpowiedniego przewodnika dobranego do Państwa zainteresowań!